top of page

Сталий розвиток українського бізнесу

Інтерв'ю з JOIA vegan

IMG_4321_edited_edited.jpg
IMG_4322_edited.jpg

💫 JOIA vegan – це перший український веган бренд, який спеціалізується на виготовлені гель-лаків. Для створення своєї продукції компанія використовує лише якісні латвійські інгредієнти. Бренд дотримується філософії Cruelty free. JOIA vegan має сертифікат VEGAN. Цей сертифікат підтверджує те, що вся продукція бренду не містить у складниках компонентів тваринного походження та не тестується на тваринах.

🐾 Варто зазначити, що JOIA vegan постійно співпрацює з Благодійним Фондом Happy Paw. З кожного проданого флакону бренд перераховує 1 грн фонду. Наразі в Україні мало притулків для тварин, а їх фінансування дуже обмежене. Тому такі компанії як JOIA vegan надають підтримку тваринам, які не мають господарів. Щороку більше людей виявляють бажання покращити життя тварин у притулках.

🌸 У свої цінності JOIA vegan закладають якість, екологічність, красу та натхнення. Бренд прагне стати джерелом натхнення, екоментором чи навіть подругою, яка зможе розкрити найкраще у своїх клієнтах та підкреслити їх унікальність.

🌱 JOIA vegan є брендом сталого розвитку, адже піклується про екологію та безпеку своїх клієнтів.
Бренд є доволі пізнаваним, адже його можна знайти на полицях таких магазинів як: Keenters, MAKEUP, SUNNAIL, Nail Proff, тощо.

💕 JOIA vegan активно надає маркетингову підтримку своїм партнерам, веде свої соціальні мережі, проводить постійно акції, майстер-класи та інформує про всі новинки.

bottom of page